مجموعه‌های تخصصی

مجموعه‌های تخصصی
برای شناخت و آشنایی دقیق تر، مروری کوتاه بر فعالیتِ مراکز و مؤسساتِ این خانوادۀ رسانه ای، از طریق همین سامانه و یا رصد تولیداتِ اوج، شما را با کم و کیف آخرین رویدادهای عرصۀ هنر متعهد انقلاب اسلامی به روز می کند.


خانه طراحان انقلاب اسلامی

مجموعه خانه طراحان انقلاب اسلامی پس از 4 سال فعالیت مستمر، امروز با تعیین رویکردی مشخص - تأمین محتوای مدوّن و بهره گیری از توان، استعداد و مهارت هنرمندان جوان متعهد و متخصص - به یکی از مراجع جریان ساز در تولید و انتشار آثار هنری تبدیل گشته و از همان ابتدا تا به امروز نسبت به پذیرش، حمایت و هدایت هنرمندان جوان اقدامات مؤثری نموده است.هدف اصلی خانه طراحان انقلاب اسلامی عملکردی حرفه ای و انقلابی در زمینه هنرهای تجسمی است تا جائیکه آثار تولیدی با مضمون انقلابی، به آثاری فاخر و جریان ساز در زمینه هنرهای تجسمی بدل شود.


مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی

مرکز مهنا بصورت تخصصی طراحی و اجرای پروژه های نمایش میدانی و چند رسانه ای را در دستور کار دارد ، در این گونه نمایشی از ابزارهای مختلف همچون تصاویر ویدئومپ و جلوه های ویژه میدانی و نور دیجیتال استفاده میشود و تمامی وقایع در ابعاد حقیقی خود در اطراف تماشاچی طراحی و اجرا می شود. تامین زیرساختهای لازم برای این گونه نمایشی ، کادرسازی و تربیت نیروهای تخصصی از میان جوانان مستعد و انقلابی ، کاهش هزینه های اجرای نمایش های بزرگ میدانی به منظور قابل دسترس بودن پروژه ها حتی در نقاط محروم کشور ، کاهش زمان تولید به منظور اجرای پروژه های متعدد درطول سال ، طراحی پروژه های متنوع و مناسبتی از اهداف این مرکز است .

از اهداف محتوایی نمایش ها هم میتوان به موارد ذیل اشاره نمود : ترویج و تبلیغ مفاهیم و آموزه های اسلامی – انقلابی، در قالب هنرهای نمایشی، نشر فرهنگ شهامت و شهادت در طول تاریخ تشیع ، پاسخگویی به شبهات رایج فرقه های ضاله ، تاٌکید بر حقانیت مکتب تشیع در میان سایر مذاهب ، دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی با زمان هنر، روشنگری و تبیین خط حق و باطل در طول تاریخ بشریت ، تبیین و ترویج وحدت ملی در سایه روحیه ولایت مداری ، شکوفایی روحیه امید و انتظار به فرج حجت بن الحسن ( ارواحنا له‌الفداء) تبلیغ سبک زندگی اسلامی – انقلابی ، تکثیر تخصص اجرای این گونه نمایش های ویژه میدانی در سطح هنرمندان بومی استان ها اشاره نمود .


خانه مستند انقلاب اسلامی

اگر به دنبال افق های بلند و نو آورانه با امکاناتی محدود هستید...

اگر هنوز به پایان خط نرسیده اید و نیاز به یادگیری بیشتر دارید...

اگر هنوز جمعی دلسوز و صمیمی برای همراهی در مسیر پرفراز و فرود خودتان پیدا نکرده اید...

اگر هنوز در این دنیای دروغ رسانه ها، مسئله ذهنیتان یافتن حقیقت است...

اگر هنوز جوان هستید و دلی پرشور و انقلابی دارید...

اگر فقط حرف خوب زدن برایتان مهم نیست و می خواهید حرف خوب را خوب هم بزنید...

سال هاست که خانه مستند انقلاب اسلامی خانه شماست و ما همگی در مسیر تولید مستندهای ارزشمند شما همراه شما هستیم.


خانه فیلم داستانی انقلاب اسلامی

در آخرین روزهای زمستان 1390 خانه فیلم داستانی با هدف پرورش نیروهای مستعد و دغدغه مند در حوزه سینمای داستانی، کار خود را آغاز کرد و در همین راستا اقدام به تولید آثار داستانی نظیر «رو به قبله»، «راننده»، «لکه»، «درختان حماسی»، «باران» و ... نموده است. تا کنون خانه فیلم داستانی انقلاب اسلامی افتخار همکاری و همراهی با جمع کثیری از جوانان متعهد و متخصص در زمینه سینمای داستانی را در کارنامه خود داشته است و تلاش دارد تا پس از این نیز با درهای باز پذیرای سینماگران متعهد و متخصص باشد.


خانه انیمیشن انقلاب اسلامی

خانه انیمیشن ، خانه ایست برای تمام خانواده ی بزرگ انیمیشن که این روزها در سرمای زندگی کمتر از احوال هم با خبر می شوند .

ما همگی برای سرافرازی پویانمایی کشورمان تلاش می کنیم و سعی داریم فرهنگ خودمان را به دنیا معرفی کنیم، خدمات بین المللی سایت رو هم در برنامه خواهیم داشت .

فعالیت های ما فقط حرف زدن نیست ، ما خبر ، مقاله و مصاحبه داریم ، ما مسابقه داریم ، ورکشاپ داریم ، آموزشم داریم ، حتی سفارش کارهای خوبی برای حرفه ای تر ها داریم ...

موسسین خانه پویانمایی بیش از ۱۲ سال است که در فضای تولید انیمیشن نقش داشته و از نزدیک مشکلات کار را خوب میدانند ، در نتیجه اصلاح وضع موجود انگیزه ای برای تاسیس سایت خانه انیمیشن بوده است .

هدف اصلی در خانه انیمیشن توانمند سازی انیمیشن فاخر با ماهیت ایرانی اسلامی است ، و امیدواریم با کمک همه دست اندرکاران این حوزه این هدف به تحقق خود روز به روز نزدیکتر شود .


مرکز ماوا

آمده ایم تا از ایران امروز برای فردا و فرداها حراست کنیم. پاسداشت فرهنگ و هنر اسلامی در پیشانی فعالیت های ما قرار دارد. ما عرصه موسیقی را یکی از ابزارهای مهم برای گسترش مفاهیم اسلامی در نسل امروز می دانیم.

مرز فعالیت های ما را اصول انقلاب اسلامی و مفاهیم روشن دینی و اعتقادی روشن می کند.

ماوا امروز یک سنگر است در خاکریز عرصه هنر و موسیقی و اگر حق مدد فرماید برای گسترش مفاهیم اسلامی و رویش های انقلاب اسلامی در عرصه موسیقی گام های استواری بر می دارد.

 

کودک و نوجوان اوج

مرکز اوج کودک و نوجوان جایی است برای سیاست‌گذاری و حمایت از تولید محصولات و خدمات مناسب کودکان و نوجوانان امروز با محوریت فعالیت‌های هنری-رسانه‌ای و در جهت ارتقاء اعتقادی، اخلاقی و فرهنگی این گروه سنی.