مراسم بزرگداشت آیت الله مجتهدی و رونمایی از مستند «شمیم باران»

مراسم بزرگداشت آیت الله مجتهدی و رونمایی از مستند «شمیم باران»
به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، مراسم بزرگداشت آیت الله مجتهدی و رونمایی از مستند «شمیم باران» با حضور مقام های کشوری، هنرمندان و برخی از شاگردان ایشان، سوم بهمن ماه به همت سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار می شود.

مستند «شمیم باران» روایتی از زندگی معنوی حضرت آیت الله مجتهدی تهرانی، از علمای بزرگ اخلاق کشور است که تلاش داشته نسل جوان جامعه را با این عالم فقید آشنا کند. 

کارگردان مستند برای دستیابی به روایتی عینی از دأب و منش آیت الله مجتهدی، پای سخن شاگردان ایشان نشسته است و به همین جهت می توان این مستند را روایتی صریح و با جزئیات صحیح از اخلاقیات آیت الله مجتهدی دانست. 

مستند شمیم باران در چهار بخش شیوه تربیت طلاب، سبک توسل در آستان اهل بیت، ماجرای طلبه شدن ایشان و سبک زندگی آیت الله مجتهدی تهیه شده است که می تواند برای اقشار مختلف مردم جذاب و درس آموز باشد.

گفتنی است مراسم بزرگداشت آیت الله مجتهدی و رونمایی از مستند شمیم باران با حضور و سخنرانی مقامات کشوری، هنرمندان و برخی از شاگردان ایشان، یکشنبه سوم بهمن ماه، ساعت 15 در تالار غدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب برگزار می شود.

شرکت در این مراسم برای عموم آزاد است.