چراغ «اوج هنر» برای «گل‌علی بابایی» روشن می‌شود

چراغ «اوج هنر» برای «گل‌علی بابایی» روشن می‌شود
در نخستین برنامه از سلسله آیین بزرگداشت هنرمندان انقلاب اسلامی ( اوج‌هنر ) از ربع قرن تلاش گل‌علی بابایی در ثبت تاریخ دفاع‌مقدس تجلیل به عمل می آید.

به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، آیین تجلیل از گل‌علی بابایی، نویسنده ادبیات پایداری که بیش از ربع قرن در ثبت تاریخ دفاع‌مقدس تلاش و مجاهدت نموده است، با حضور اهالی هنر و فرهنگ و یادگاران دفاع‌مقدس در نخلستان سازمان اوج برگزار می شود.

 

بابایی که به تازگی به خاطر کتاب «پیغام ماهی ها» توانسته جایزه بخش مستند نگاری جشنواره ادبی جلال آل احمد را کسب کند، با بیش از سی جلد کتاب در حوزه تاریخ دفاع‌مقدس، مستندنگاری های ارزشمندی در این راستا به رشته تحریر درآورده است.

رهبر معظم انقلاب نیز آثار گل‌علی بابایی را تحسین کرده و در نوشتاری با اشاره به بابایی و دوست و همکار قلمی وی حسین بهزاد مرقوم فرمودند:«... به این دوبرادر بلند همت آفرین می گویم و از زحمات با ارزش شان تقدیر می کنم و به فتوحات آینده شان دل می بندم.»

 

گفتنی است نخستین آیین «اوج‌هنر»، در تجلیل از گل‌علی بابایی روز یکشنبه 19 دی ماه ساعت 15، در نخلستان اوج واقع در خیایان طالقانی، خیابان برادران مظفر شمالی، سازمان هنری و رسانه ای اوج برگزار می شود.